Take a fresh look at your lifestyle.

Хто втомився, то хай згадає Романа Шухевича, – Кошулинський (відео)

1 154

Сьогодні, 5 березня, у Білогорщі, що біля Львова, націоналісти вшанували 70-ті роковини від вбивства радянськими спецслужбами Головного командира УПА Романа Шухевича.

Голова Секретаріату ВО «Свобода» Руслан Кошулинський виступаючи перед присутніми зазначив, що українці, у цей непростий для України час, як ніколи повинні шукати прикладу для наслідування у героях минулого.

У Білогорщі вшанували пам'ять головного командира Української повстанської армії, генерал-хорунжого Романа Шухевича.

Geplaatst door Руслан Кошулинський op Donderdag 5 maart 2020

«Шухевич був дуже цікавий чоловік, – продовжив свободівець, – Успішний практично в усьому: рекордсмен у спорті, грав на фортепіано, успішний підприємець. Людина могла себе зреалізувати у будь-чому, але який був якісний і твердий командир.

Цей образ успішного у всьому дає нам дороговказ – українці мають бути фізично здорові, інтелектуально підготовлені і мілітарно вишколені, щоб знати як боронити свій край. Саме це має бути основою політики всієї нації».

«Ми маємо бути сильні, наші діти мають ходити у спортзали, у бібліотеки і маємо точно знати, як правильно стріляти і куди. Пам’ятайте гасло упівців, які не питалися скільки ворога, а питалися де ворог», – підкреслив Руслан Кошулинський.

Сьогодні часто у суспільстві можна почути про втому від війни. «Сьогодні Львівщина прощається ще з одним Героєм. Ховають ще одного нашого земляка, наступника Романа Шухевича, який загинув на московсько-українському фронті. Хто втомився, то хай згадає наших попередників – вони не втомлювалися, бо не можна втомитися любити свою маму, як і не можна втомитися любити свою землю. Тому, коли до вас хтось приходить і каже, що змучився, то хай згадає Романа Шухевича», – наголосив голова Секретаріату ВО «Свобода».

Руслан Кошулинський закликав усіх присутніх максимально сприяти сьогоднішній українській молоді, щоб вона гартувала себе фізично, налаштовувала інтелектуально і була готова захищати Україну мілітарно.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.