Take a fresh look at your lifestyle.

Облрада планує виділити кошти на освітлення вулиць кількох сіл Миколаївщини, – Микола Седіло

424

Депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини Микола Седіло зазначив, що цього року з обласного бюджету передбачається виділення значної суми коштів на освітлення населених пунктів району.

“Коштами обласного та місцевого бюджетів буде профінансовано освітлення ряду вулиць, що є важливим кроком до того, щоб наші населені пункти були комфортнішими та безпечнішими для проживання”, – наголовив Микола Седіло.

Профільна комісія облради винесла на сесію наступний перелік проектів, фінасування яких у 2020 році планується здійснюватися з обласного бюджету в рамках реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області:

  • Реконструкція вуличного освітлення с. Демня;
  • Реконструкція мережі вуличного освітлення по вул. І. Франка, вул. Л. Українки, вул. Шевченка в с. Дроговиж;

Також Микола Седіло розповів, що з обласного бюджету передбачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на електроенергію кварталу індивідуальної забудови в с. Берездівці

У рамках реалізації Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області за заходом “Виготовлення проектно-кошторисної документації (технічних умов) на електрофікацію житлових кварталів забудови, першочергово тих, до складу яких влючені земельні ділянки у населених пунктах області та поза їх межами учасників ООС (АТО), родин загиблих та внутрішньо переміщених осіб” з обласного бюджету планується виділити кошти і на:

  • реконструкцію вуличного освітлення в смт. Розділ по вул. І. Франка, І. Кревецького, Галицька, В. Стуса, Козацька, Гірська, Сагайдачного, Лісна, Підкови, Гонти, І. Мазепи, У. Кравченко, Надставна, Миру.

Для збільшення – клікайте:

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.