Take a fresh look at your lifestyle.

Свобода виступила проти виділення 35 млн грн на премії чиновникам

274

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді виступила проти виділення 35 мільйонів гривень з обласного бюджету на премії посадовцям виконавчої влади області.

Про це йшлося 12 березня 2020 року на сесії Львівської обласної ради.

Як зазначила депутатка від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська, преміювання доцільне тільки за високу ефективність праці.

«Премія – це додаткова винагорода за особливо ефективну роботу, але я не знаю, як оцінювати діяльність тих чиновників, які завалили реформу децентралізації на Львівщині. Також ми були свідками неготовності медичної галузі області до викликів епідеміологічної ситуації. Як оцінити їхню ефективність?До того ж, хочу нагадати, що новий прем’єр оголосив, що уряд відмовляється від премій до кінця року.Може, адміністрації варто взяти приклад?» – зазначила вона.

Депутат фракції, голова Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни Михайло Нискогуз запропонував віддати ці кошти на соціальний захист населення, зокрема учасників війни та їхніх родин.

Як зазначив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич, зростання винагороди чиновникам не означає зростання ефективності праці.
«Ми бачили, як перед президентськими виборами премії давали не за професійність, а хто краще працював на президентських виборах, хто виконував протиправні накази, зловживаючи владою», – наголосив Олег Панькевич.

Він нагадав, як в 2014 році вперше в історії парламенту народні депутати наполовину зменшили собі зарплати, бо була важка ситуація в державі, починалася війна.

«Зараз зарплати народних депутатів удесятеро вищі. Чи стали вони краще працювати для держави? Чи припинилася корупція? Ні. Збільшення зарплати не означає автоматичного підвищення ефективності», – наголосив Олег Панькевич.

Він запропонував прив’язувати виплати чиновникам до зарплат бюджетників і пенсій. Також свободівець вніс пропозицію бодай половину суми – 17,5 млн – виділити на запобігання поширення епідемії коронавірусу. Однак депутатська більшість не підтримала ініціативи свободівців.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.