Take a fresh look at your lifestyle.

Ганущин вже не у “100% опозиції”: керівництво облради та адміністрації об’єднали бюджетні питання

557

Замість того, щоб критикувати, контролювати виконавчу владу, Львівська обласна рада поспішає ділити бюджет з облдержадміністрацією і виділяє на премії її чиновникам 35 млн грн.

Про це заявив 12 березня 2020 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич.

«Виборці можуть через своїх обранців, депутатів обласної ради, впливати на ситуацію в області, відстоювати свої права. Але обранці, як ми чуємо, відмовляються розглядати важливі питання, бо вони вже поділили бюджет, вже домовилися. Далі поспішають голосувати за програму підтримки органів виконавчої влади.

Часто кажемо, що зло десь далеко в Києві, але воно і тут, на місцевому рівні. Обласна рада не може легковажити важливими питаннями, вона повинна слухати чиновників, повинна давати оцінку їхній діяльності», – наголосив депутат.

За його словами учорашня й теперішня влада успішно ділять сфери впливу й бюджетні кошти.

«Неправду каже центральна влада, яка обіцяє золоті гори, неправду каже і так звана опозиція, яка каже, що захищає виборців. Насправді і «вчорашні», і «сьогоднішні» ділять разом владу, ділять бюджет», – зазначив Олег Панькевич.

Зазначимо, що у 2019 р. голова облради Олександр Ганущин відкрито заявляв, що Львівщина перебуває у 100% опозиції до Президента Зеленського.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.