Take a fresh look at your lifestyle.

На Бродівщині голова “Галицької партії” відстоював скандальні норкові ферми

1 245

10 березня бродівський активіст – донедавна член партії “Сила людей”, тепер голова районного осередку “Галицької партії” Володимир Ступак – розмістив на своїй сторінці в ФБ пост про підтримку відомої екологічної організації “Екологія-Право-Людина”.

У відповідь на сторінці у Фейсбук “Броди. За лаштунками” опубліковано статтю у якій йдеться про нагадування щодо гучної справи, яка стосується збереження довкілля і в якій засвітився Володимир Ступак.

“Йдеться про протести громад Бродівського району проти наміру розгорнути норкові ферми поблизу їхніх сіл. Коли до непокірних селян внадилися чиновники й представники інвесторів із презентацією проєкту та імітацією публічного обговорення, серед протестувальників було зауважено й згаданого представника “Галицької партії”. Він не приховував, що погоджується з вимогами громади, тобто виступає проти спорудження норкових ферм.

Не минуло й кількох місяців – і риторика Ступака кардинально змінилася. Виявилося, що він вже виступає за норкові ферми. Що ж так вплинуло на його позицію? А він саме успішно з’їздив (коштом інвесторів) у рекламний чи то ознайомчий тур до Польщі та Данії, на тамтешні звіроферми, і повернувся звідти іншою людиною, почав пропагувати ідею будівництва норкових ферм. І якось його вже не турбувала потенційна шкода для довкілля та людей. І зовсім не бентежили порушення законів та людських прав, які відбувалися під час проштовхування проєкту на Бродівщині.


Тож ви розумієте, що Ступак і екологія – речі непоєднувані. І не вірте, коли наступного разу це “обличчя Галицької партії на Бродівщині” знову розписуватиме, як вболіває за довкілля”, – йдеться у повідомленні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.