Take a fresh look at your lifestyle.

Прикриваючись коронавірусом, керівництво облради премією чиновників адміністрації, – Панькевич

1 652

Прикриваючись протиепідеміологічними заходами керівництво Львівської обласної ради прибрало з порядку денного важливі соціально-економічні питання, натомість просунуло на початок питання преміювання чиновників.

Про це заявив 12 березня 2020 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич.

«Справдилися наші побоювання щодо спекулювання на темі коронавірусу в інтересах певних сил. Насправді питання про епідеміологічну ситуацію має бути розглянуто одним із перших на сесії. Водночас керівництво ради та депутатська більшість вилучили з розгляду такі важливі питання як стан галузі освіти, про незавершене будівництво, про збереження пам’яток архітектури, замків. Натомість підняли догори в порядку денному питання фінансування з обласного бюджету премій чиновникам.

Наполягаю, щоб питання про епідеміологічну ситуацію було розглянуто одним із перших на сесії. Можливо, ті бюджетні кошти, які сьогодні непрозоро розподілятимуть, необхідно спрямувати на протиепідеміологічні заходи», – наголосив Олег Панькевич.

Депутатська більшість не підтримала пропозицію свободівця заслухати інформацію департаменту ЛОДА про епідеміологічну ситуацію в області, також не підтримали пропозицію вилучити з розгляду питання про премії для виконавчої влади.

Раніше повідомлялося, що Львівська обласна рада у зв’язку із запровадженням від завтрашнього дня в Україні карантину через загрозу коронавірусу  прийняла рішення проводити сесію, яка має відбутися 12 березня,  з низкою обмежувальних заходів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.