Take a fresh look at your lifestyle.

Свобода виступила проти намагань влади легалізувати анексію Криму

77

12 березня 2020 року на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили заяву, яку ініціювала фракція ВО «Свобода», про неприпустимість відновлення водопостачання до окупованого Криму.

На думку депутатів, відновлення водопостачання легалізує анексію Криму, дискредитує Україну в очах світової спільноти.

Як йдеться в заяві, нещодавно суспільство було здивоване й обурене заявою нового прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про те, що Україна має відновити постачання води до окупованого Криму. Ця ж теза вже звучала з вуст голови фракції «Слуги народу» в парламенті Давида Арахамії та інших представників влади.

«Таке враження, що влада поступово і поетапно реалізовує план цілковитої відмови від претензій на Український Крим і легітимізації його окупації Московією.

Відновлення водопостачання легалізує анексію Криму. Аргументи про те, що водопостачання на півострів потрібно відновити заради наших громадян, – це суцільна маніпуляція. У Криму є вода для населення, і українські громадяни в Криму розуміють те, що нині за їхні потреби відповідальна Росія. Вода з українського каналу окупантам потрібна передусім для військових баз і промисловості, яка прямо чи опосередковано також сприяє посиленню військової потуги агресора. З 2014 року, після окупації півострова, московити постійно нарощують військову присутність на захопленій території.

Відновлення водопостачання абсолютно дискредитує Україну в очах світової спільноти, адже і США, і Європа багато років накладають санкції проти РФ саме через окупацію Криму.

Сьогодні путінська Росія зазнає збитків, витрачаючи сотні мільйонів доларів на розбудову системи водопостачання в Криму. Кожен удар по бюджету Московії – це удар по її війську, це маленька перемога в багаторічній московсько-українській війні. А допомогти ворогу зменшити витрати – це злочин проти свого народу, проти тих українців, які проливають кров на Донбасі.

Не дозволимо владі здати національні інтереси на догоду окупантові!» – йдеться в заяві.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.