Take a fresh look at your lifestyle.

Департамент соцзахисту “зарубав” програму підтримки кредитування бізнесу для учасників війни, – Нискогуз

894

Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації не співпрацює з ветеранськими організаціями й не прислухається до учасників бойових дій.

Про це заявив 12 березня на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО «Свобода», координатор Міжфракційного об’єднання учасників російсько-української війни Михайло Нискогуз під час обговорення звіту керівника департаменту.

«Департамент соціального захисту не зумів об’єднати організації учасників російсько-української війни для розв’язання проблем. А проблем чимало: це і пільгове перевезення, і виділення житла та інші», – наголосив депутат.

Він нагадав, що Міжфракційне об’єднання учасників війни пропонувало програму підтримки кредитування бізнесу для учасників бойових дій, а департамент не запропонував нічого подібного.

«На жаль, нашу програму не підтримали, але департамент не запропонував іншої, можливо, кращої, більш ефективної. Я би рекомендував департаменту співпрацювати з ветеранськими організаціями, почути їх, і тоді будуть кращі результати», – наголосив Михайло Нискогуз.

Він запропонував визнати роботу департаменту незадовільною, однак депутатська більшість не підтримала цю пропозицію.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.