Take a fresh look at your lifestyle.

Для облради премії чиновників (35 млн) важливіші за боротьбу з коронавірусом (5 млн), – Панькевич

404

Ситуація зі спалахом коронавірусу мала би привернути увагу до проблем медичної галузі, зокрема на Львівщині. Однак, у більшості облради інші пріоритети, адже на сесії на премії чиновникам адміністрації було виділилено 35 млн грн, а на протидію епідемії – лише 5 млн грн.

Про це заявив голова фракції ВО «Свобода» Олег Панькевич 12 березня на позачерговій сесії Львівської обласної ради з приводу санітарно-епідеміологічної ситуації, яку ініціювала фракція ВО «Свобода».

Свободівець наголосив, що заходи щодо подолання епідемії не тільки не достатні – ситуація незадовільна.

«Те, що є зараз, не просто недостатньо – це незадовільно. Як би не переконували посадовці у виступах, що Львівщина готова протистояти епідемії коронавірусу, ситуація тривожна.
Усі ми знаємо стан медичної галузі, зокрема в області. У районних лікарнях флюорографи з 70-их років минулого століття, навіть професійний лікар на ньому не може нічого побачити. А професійних лікарів у зв’язку з реформою охорони здоров’я стає все менше.
Сподіваюся, що ситуація з епідемією спонукає звернути більше уваги на проблеми медичної галузі та належно її фінансувати», – наголосив Олег Панькевич.

Він нагадав, що фракція ВО «Свобода» пропонувала скерувати на подолання епідемії бюджетні кошти, які більшість ради вирішила віддати на премії чиновникам адміністрації.

Нагадаємо, 12 березня 2020 року з ініціативи фракції ВО «Свобода» скликано позачергову сесію Львівської обласної ради й заслухано інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією корона вірусу.

Хто і як голосував за виділення 35 млн премій для чиновників (поіменно):

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.