Take a fresh look at your lifestyle.

Поліція Львівщини “візьметься” за міського голову Ходорова

7 711

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Андрій Чад вимагає об’єктивного і неупередженого розслідування кримінальної справи проти міського голови м. Ходорова.

Про це йдеться в його депутатському запиті до прокурора Львівської області та начальника ГУ Національної поліції у Львівській області, який підтримано 12 березня 2020 року на сесії Львівської обласної ради.

Як зазначає депутат, до нього звернулася низка громадських організацій Ходорівщини з приводу об’єктивного і неупередженого розслідування кримінальної справи проти міського голови м. Ходорова.

«Як стало відомо зі ЗМІ, Ходорівському міському голові Олегу Коцовському та колишньому голові Жидачівської РДА Василю Татарину обрали запобіжні заходи у справі розтрати майна у великих розмірах. Меру Ходорова призначили 52 тис. грн застави, а екс-очільнику району – нічний домашній арешт.

Нагадаємо, розслідування встановило, що голова Жидачівської РДА видав незаконний ордер на вирубку зелених насаджень поблизу автомобільної дороги «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка», що входить до Ходорівської ОТГ. За цим документом зрубали 288 дерев, чим завжади шкоди довкіллю на майже 2 млн грн. А голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади майже 450 кубів деревини вартістю понад 530 тис. грн передав приватному підприємству, а не закладам соціальної сфери.

Станом на сьогодні, як стало відомо із соціальних мереж, голова Ходорівської міської ради Олег Коцовський користується своїм службовим становищем і вчиняє тиск на розслідування кримінальної справи, порушеної проти нього. Зокрема, заступники голови наполегливо, а подекуди і з ознаками погроз, вимагають у мешканців Ходорівської ОТГ, а також у підлеглих, працівників бюджетної сфери підписувати так звані листи на підтримку міського голови Коцовського.

Громадськість Ходорівщини вважає такі дії чиновників Ходорівської міської ОТГ тиском на хід розслідування, а тому звернулося щодо недопущення вчинення протиправних дій. Зокрема, пропонується відсторонити голову Ходорівської ОТГ від займаної посади на час розслідування справи, з метою недопущення тиску на хід розслідування», – йдеться в запиті.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.