Take a fresh look at your lifestyle.

Про коронавірус: Кошулинський розкритикував чиновників та розповів, що робити

1 262

Львівська облдержадміністрація мала би звернутися до уряду щодо спрощення процедури закупівель матеріалів та обладнання, необхідних для подолання епідемії коронавірусу.

Про це заявив депутат-свободівець Руслан Кошулинський 12 березня 2020 року на позачерговій сесії Львівської обласної ради з приводу санітарно-епідеміологічної ситуації, яку ініціювала фракція ВО «Свобода».

«Із доповіді зрозумів, що на сьогодні в обласній інфекційній лікарні, яка є базовою в цій ситуації, бракує апаратів штучної вентиляції легень, комбінезонів біобезпеки, респіраторів і тестових систем.
Розумію, що кошти щойно виділено і розпочалися торги, тобто процес затягнеться на 30 днів», – наголосив Руслан Кошулинський.

Він запропонував Львівській облдержадміністрації, з огляду на епідемію, звернутися до Кабінету міністрів із пропозицією зняти традиційну систему торгів у декілька клієнтів, зменшити 30-денний термін закупівлі.

«Необхідно пришвидшити закупівлі, щоб лікарня була забезпечена всім необхідним», – наголосив націоналіст.

Нагадаємо, 12 березня 2020 року з ініціативи фракції ВО «Свобода» скликано позачергову сесію Львівської обласної ради й заслухано інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією корона вірусу.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.