Take a fresh look at your lifestyle.

Ковалів звернувся до голови ЛОДА щодо врегулювання пасажирських перевезень на Самбірщині

1 594

На останній сесії Львівської обласної ради (12 березня) депутат від ВО «Свобода» Михайло Ковалів звернувся із депутатським запитом до голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького щодо пасажирських перевезень на маршруті Самбір-Бірчиці.

Запит підтримано на сесії облради.

За словами депутата, до нього звернулися мешканці села Міжгайці з приводу поліпшення пасажирських перевезень на автобусному рейсі Самбір-Бірчиці (перевізник ТзОВ «Самбірське АТП-14608).

«Наразі автобус Самбір-Бірчиці здійснює пасажирські перевезення тричі в день, в окремі дні (суботу, святкові) – частково, а інколи і зовсім не забезпечено перевезення пасажирів. На зауваження пасажирів щодо недотримання графіку перевезень водії зазначають, що мало пасажирів.

Мешканці села Міжгайці користуються згаданим маршрутом, оскільки іншого немає для того, щоб вчасно добратися на роботу. Також цим маршрутом школярі та дошкільнята добираються на навчання та садочки, а люди похилого віку користуються для отримання медичних та інших послуг. Це приблизно 20-25 осіб кожного дня. Автобусним маршрутом Самбір-Бірчиці користуються також жителі сіл Вербівка, Корничі, Бірчиці та інші.
Заявники просять забезпечити нормальну життєдіяльність села Міжгайці та інших населених пунктів Самбірського району», – йдеться в запиті.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.