Take a fresh look at your lifestyle.

Кошулинський закликав владу доплачувати медикам та знизити податки для малого бізнесу

637

“Що має робити місцева влада в час епідемії коронавірусу? Правильно! Гарантувати безпеку і максимальну підтримку кожному мешканцю міста та області. А це — неможливо без адекватного захисту медиків насамперед”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Голова Секретаріату ВО “Свобода” Руслан Кошулинський.

Добрий приклад для українців у цьому плані — це Севілья, іспанське місто з населенням на рівні Львова.

“Як розповідає головний хірург Львівщини Юрій Шаваров, – продовжив Руслан Кошулинський, – підтримка медиків там — безпрецедентна. Кожен — чи то медсестра, чи то лікар — застрахований на 100 000€ на випадок зараження коронавірусом. У кожного надбавка до зарплати щомісяця — 200-300%. Медики понад 50-річного віку працюють лише зі здоровими пацієнтами, старші 60 років — взагалі не працюють.

Ще один важливий момент — наслідки карантину для малого й середнього бізнесу, який, нагадаю, формує левову частку міської казни. Навіть декілька тижнів простою — це шалені збитки, тож обов‘язок міста — їх мінімізувати. Доречно для цього — зняти податок на землю, податок на нерухомість й оренду майна”.

Руслан Кошулинський переконаний, що грошей у Львова та області на ці речі вистачить. “Головне — не пустити чергові десятки мільйонів на премії і «соцдопомогу» чиновникам. І не красти, теж зайвим не буде”, – підкреслив Голова Секретаріату ВО “Свобода”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.