Take a fresh look at your lifestyle.

Маємо зупинити реалізацію кремлівського сценарію щодо Донбасу, – Панькевич

319

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич звернувся до голови облради Олександра Ганущина стосовно скликання позачергової сесії у зв’язку із загрозою здачі державних інтересів перед ворогом та епідемією коронавірусу.

Як зазначає свободівець у своєму зверненні, створення так званої «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО загрожує капітуляцією перед ворогом і продовженням війни.

«Доки не пізно, маємо зупинити реалізацію кремлівського сценарію. Переконаний, що своє вагоме слово мають сказати місцеві ради, які є виразниками волі громад.

Як голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді закликаю Вас скликати позачергову сесію, на якій ухвалити звернення до центральних органів влади щодо недопущення капітуляції», – зазначає Олег Панькевич.

Олег Панькевич пропонує проєкт звернення до президента України та Ради національної безпеки й оборони щодо неприпустимості здачі державних інтересів на догоду ворогові. У документі перелічено вимоги до центральної влади, зокрема: не допустити реалізації такого «мирного плану»; відкликати підписи представників української сторони під документом про створення «Консультативної ради»; усунути від переговорного процесу керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та провести розслідування щодо його дій і заяв; відмовитися від «мінського формату» переговорів як неефективного та докласти зусиль для проведення переговорів у «будапештському форматі».

Водночас він пропонує на цій позачерговій сесії розглянути вкрай важливе питання: про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу на Львівщині, зокрема, виділити кошти на найнагальніші потреби, доручити ЛОДА розробити програму із протидії епідемії коронавірусу (або внести необхідні зміни й доповнення до чинної обласної Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я на 2017-2020 роки), а також рекомендувати місцевим радам Львівщини ухвалити аналогічні рішення.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.