Take a fresh look at your lifestyle.

Свобода вимагає скликати сесію облради, щоб виділити кошти на боротьбу з коронавірусом

592

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич звернувся до голови облради Олександра Ганущина стосовно скликання позачергової сесії у зв’язку із епідемією коронавірусу.

Звернення про це Олег Панькевич подав до обласної ради 16 березня 2020 року.

Свободівець пропонує на цій позачерговій сесії розглянути вкрай важливе питання: про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу на Львівщині, зокрема, виділити кошти на найнагальніші потреби, доручити ЛОДА розробити програму із протидії епідемії коронавірусу (або внести необхідні зміни й доповнення до чинної обласної Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я на 2017-2020 роки), а також рекомендувати місцевим радам Львівщини ухвалити аналогічні рішення.

«Це необхідно у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації та через те, що на минулій позачерговій сесії депутати не змогли ухвалити жодного рішення», – зазначає свободівець.

Нагадаємо, що на останній сесії облради, 12 березня, провладна більшість проголосувала за виділення 35 млн грн на премії чиновникам обласної державної адміністрації і лише 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

Олег Панькевич також зазначив, що обласна рада на цій позачерговій сесії мала б відреагувати на створення так званої «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО, що, за словами свободівця, загрожує капітуляцією перед ворогом і продовженням війни.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.