Take a fresh look at your lifestyle.

Щебель відмовився виділяти додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом

1 268

Сьогодні на сесії Миколаївської міської ради свободівець Михайло Галущак запропонував внести у Порядок денний Проект рішення Про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу у м. Миколаєві Львівської обл.

‼Мер Миколаєва відмовився виділяти з міського бюджету додаткові кошти на боротьбу з #коронавірусомПро це повідомив після сесії міської ради свободівець Михайло Галущак

Geplaatst door Твоя Миколаївщина op Woensdag 18 maart 2020

Під час обговорення питання про коронавірус перед депутатами виступав заступник голови районної державної адміністрації Юрій Шпак, який відповідаючи на питання про готовність районної лікарні до епідемії зазначив, що медикам бракує спецодягу.

Михайло Галущак пропонував передбачити додаткові кошти з міського бюджету для закупівлі цього спецодягу для лікарів, а також масок та дезинфікуючих засобів, які б безкоштовно роздавали жителям Миколаєва.

Однак, мер Миколаєва Андрій Щебель висловився проти прийняття вказаного Проекту рішення, посилаючись у дискусії, в основному, на те, що районна лікарня підпорядкована районній раді. “Але ж лікарня знаходиться у Миколаєві і наші жителі у ній лікуються. Щодо масок та дезинфікуючих засобів, то їх роздавали б простим людям, щоб кожен мав можливість бути захищеним”, – зазначав Михайло Галущак. Проте, вказані аргументи не переконали мера Миколаєва і Проект рішення Про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу у м. Миколаєві не був підтриманий.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.