Take a fresh look at your lifestyle.

Панькевич направив повторне звернення, щоб зібрати сесію облради і виділити кошти на боротьбу з коронавірусом

447

“Учора головний епідеміолог Львівської області Наталя Тімко повідомила в соцмережах, що лікарня потребує допомоги – є потреба в одноразовій постелі, ліжках, концентраторах кисню, костюмах біозахисту, латексних рукавицях, захисних окулярах, респіраторах з НЕРА-фільтром, потрібні швидкі тести на грип та коронавірус”.

Про це повідомив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич на своїй сторінці у Фейсбук.

Наталя Тімко просить про допомогу благодійників.

“І вони вже несуть туалетний папір, воду в пляшках, сміттєві мішки. І це в лікарні наразі 31 пацієнт з підозрою на COVID-19, – продовжив Олег Панькевич, – Боляче й соромно. Нема рукавиць і постелі… А перед очима – позачергова сесія Львівської обласної ради, скликана на нашу вимогу через загрозу поширення епідемії, на якій і чиновники від медицини, і депутати-лікарі переконують, що Львівщина «готова до епідемії», що ми «нагнітаємо ситуацію». А далі – ганебне голосування, брак голосів і закінчення сесії без жодного рішення!”

Зазначимо, що голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав бізнес долучитися закупівлі засобів індивідуального захисту та медичного обладнання, які вкрай необхідні нашим медичним установам.

“А на тій позачерговій сесії він не знав, що ці речі «вкрай необхідні медичним установам»? Кілька днів тому я звернувся до голови облради О. Ганущина про скликання позачергової сесії – реакції не отримав. Сьогодні скеровую ще одне звернення, закликаю зібрати сесію і все ж знайти гроші в обласному бюджеті, де їх завжди знаходили на різні забаганки окремих депутатів. Невже й далі керівництво робитиме вигляд, що все добре, всі готові!..”, – наголосив Панькевич.

Варто додати, що Львівська облрада на своїй останній сесії (12 березня) виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом, у той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.