Take a fresh look at your lifestyle.

Боротьба з коронавірусом: Бабінська оголосила збір коштів для Золочівської лікарні

510

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Мирослава Бабінська закликала владу, медиків та волонтерів на Золочівщині координувати дії в боротьбі з епідемією коронавірусу. Також вона оголосила про збір коштів на тести для Золочівської районної лікарні.

«Я кілька днів моніторила ситуацію в Золочеві і околицях, телефонувала медикам, бізнесменам, розмовляла з волонтерами. Думаю, є потреба єдиного координатора, який би фахово спрямовував наші дії. Щоби щось придбати для лікарні, маємо знати, що є в пріоритеті і найбільш необхідно. Місцева влада має перейняти практику сусідній районів і виділити кошти з місцевих бюджетів на закупівлю конче необхідних речей для районної лікарні», – зазначила депутатка і волонтерка.

Вона також оголосила збір коштів на придбання тестових систем на коронавірус для районної лікарні. 

«Порадившись із керівництвом лікарні, замовила швидкі тести, бо зараз в лікарні нема жодного. Триває збір коштів, сподіваюся, наступного тижня вони будуть в Золочеві», – зазначила Мирослава Бабінська.

Депутатка також закликала золочів’ян підтримати медиків, зокрема долучитися до акції «Підвези медика!», а також подбати про літніх людей. Водночас вона нагадує, що триває війна і допомога війську має продовжуватися.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.