Take a fresh look at your lifestyle.

Бориславська міська рада виділила кошти на боротьбу з коронавірусом, – Юрій Химин

1 230

Бориславська міська рада на своєму засіданні прийнято ряд рішень, спрямованих на забезпечення реалізації заходів із попередження поширення коронавірусної інфекції на території Борислава та Східниці.

Про це повідомив секретар міської ради, свободівець Юрій Химин.

“Першим було прийняте рішення про зміни до міського бюджету на 2020 рік, відповідно до якого за рахунок коштів резервного фонду виділено 250 000 грн. на здійснення заходів щодо запобігання поширення коронавірусу, а саме: 100 000 грн. направлено КНП “Центральна міська лікарня м. Борислава” на придбання деззасобів та засобів індивідуального захисту; 150 000 грн. направлено на придбання деззасобів та засобів індивідуального захисту для комунальних підприємств”, – зазначив Юрій Химин.

Також на сесії було прийнято рішення, що з резервного фонду виділено субвенцію міському бюджету м. Дрогобича на фінансування КНП “Стебницька міська лікарня” для запобігання поширення коронавірусу в сумі 274 757 грн.

“Депутати прийняли ще два важливих рішення – «Про нову редакцію додатку до Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в м. Борислав та смт. Східниці на 2016-2020 роки» та «Про затвердження плану заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території м. Борислава та смт. Східниця”, – наголосив свободівець.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.