Take a fresh look at your lifestyle.

Панькевич заявив, що комунальні аптеки допомогли б боротися з коронавірусом, але влада їх продає

244

“«Масок немає!» – написано чи не на всіх аптеках Львівщини, зокрема комунальних, тобто тих, які ще належать обласній раді. Саме ці підприємства в останні десятиріччя неодноразово намагались донищити – приватизувати!”

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова фракції ВО “Свобода” у Львівській облраді Олег Панькевич.

Свободівесь переконаний, що ці аптеки мають залишатися у власності громади і виконувати важливу соціальну функцію: забезпечити мешканців дешевими та якісними медичними засобами.

“Особливо в час епідемій чи пандемій, як зараз!.. Для прикладу, на місцевому рівні можна було б організувати пошиття масок через підприємства та підприємців, які надають такі послуги, кошти спрямувати з обласного чи інших місцевих бюджетів, а реалізацію за низькими цінами здійснювати через мережу комунальних аптек.

Готую відповідне депутатське звернення, але сумніваюся, що більшість обласної ради, яка відмовилась забрати кошти з премій чиновників та спрямувати на боротьбу з коронавірусом цю ініціативу зауважить”, – наголосив Олег Панькевич.

Зазначимо, що це скликання Львівської обласної ради відзначилось великою кількістю продажі комунального майна, зокрема приміщень аптек та медичних установ.

Варто додати, що 19 березня голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич направив повторне звернення, щоб зібрати сесію облради і виділити кошти на боротьбу з коронавірусом, однак голова ради Олександр Ганущин це ігнорує.

Львівська облрада на своїй останній сесії (12 березня) виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом, у той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.