Take a fresh look at your lifestyle.

Миколаївський район має отримати додаткові маски, які роздаватимуть людям, – Микола Седіло

536

Світ продовжує потерпати від коронавірусу. Вірус може еволюціонувати від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Коментуючи протидію спалаху епідемії коронавірусу, депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини Микола Седіло зазначив, що працює над тим, щоб доставити для жителів Миколаївського району маски, які будуть роздавати безкоштовно.

“Сьогодні на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває близько сотні осіб у яких підозрюють коронавірус. На жаль, ця епідемія показала нашу неготовність до подібних викликів. У районах для місцевих жителів бракує елементарних масок та антисептиків, лікарям не вистачає відповідного спецодягу.

Не вкладається у голові і те, що у цей тяжкий для нашої держави час знаходяться ті, хто хочуть нажитися на здоров’ї інших. До прикладу, сьогодні на Волині СБУ попередила про спробу незаконного вивезення з України майже 40 тисяч медичних халатів. Можливо, у тому числі і через таких людей на сьогодні у нас практично не можливо знайти в аптеках елементарні маски. Однак, надіюсь, до кінця цього тижня ми частково вирішимо це питання для жителів нашого району”, – наголосив Микола Седіло.

Водночас депутат дав кілька порад, як перенести недугу:

  • часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;
  • коли Ви кашляєте та чхаєте – прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з людьми, які мають гарячку та кашель;
  • якщо Ви маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • виходячи на вулицю – уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів, які мають тваринне походження. Із сирим, м’ясом та молоком – слід поводитися обережно.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.