Take a fresh look at your lifestyle.

На рінгтоні у військового комісара Львівщини російський співак, який підтримав окупацію Криму

4 423

“Цілком ймовірно, що під прикриттям боротьби з епідемією в Україні запровадять надзвичайний стан. Може, не всі це помічають, але влада вже почала народ готувати до цього – до особливих повноважень силових структур та військових, до прослуховування, шпигування та доносів…”

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова Об’єднання українок “Яворина”, волонтер Ірина Сех.

“Мабуть, не випадково військовий комісар Львівщини Олександр Тищенко розмістив на своїй сторінці в ФБ допис, який починає із закликів дотримуватися карантину, а далі звертається до політиків, закликаючи до об’єднання (іншими словами – припинити критику влади). Це ж відколи комісар став таким «голубом миру»? Ще на останніх парламентських виборах балотувався за підтримки партії «Укроп», дуже близької серцю Коломойського. Того самого Коломойського, який так перейнявся епідемією, що вдесятеро підвищив ціни на квитки МАУ перед закриттям польотів.

На рінгтоні у військового комісара Львівщини Олександра Тищенка пісня російського співака Лєпса, який підтримав окупацію Криму

Боюся, що в повноваження військового комісара не входить повчання політиків. Принаймні закон «Про Збройні сили України” (ст. 17) обмежує політичну діяльність в ЗСУ.

Чи в комісара мало роботи відповідно до його посадових обов’язків? Ну тоді маю кілька питань до нього”, – зазначила Ірина Сех.

Допис у Фейсбук військового комісара Львівщини.

Далі голова Об’єднання українок “Яворина” запитує:

1.Чи забезпечені засобами захисту в час епідемії військові комісаріати?

2.Чи оперативні чергові мають достатньо одноразових рукавичок і масок?

3.Чи забезпечені засобами захисту контрактники? Чи обладнані лазарети в разі потреби шпиталізації?

4. Прошу пояснити, що буде з військовослужбовцями, в яких закінчився контракт, у зв’язку з тим, що призов перенесли?

5.Відомо, що у військових частинах на Сході, а також на Львівщині є вакантні посади. Як він займається заохоченням до служби?

“Хотіла задати ці питання особисто, – продовжила Ірина Сех, – Зателефонувала. Мені не відповіли. Зате послухала музику, яка грає в телефоні військового комісара Львівщини. Думаєте, Державний Гімн? Марш ЗСУ? Не вгадали. «Остается лишь тонкая нить, как по-русски уже не упомнить…» Лєпс співає, той що в переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Я дуже сподіваюся, що на бурхливу фейсбучну діяльність О. Тищенка зверне увагу його керівництво, і що будуть наслідки”.

Виступ Лепса на концерті щодо відкриття Кримського моста (15.05.18)

Зазначимо, що російський співак Лєпс став частиною чорного списку у базі “Миротворця” через незаконний перетин державного кордону України, виправдання російської агресії і підтримку російського окупаційного режиму в Криму. У березні 2015 року Лєпс виступав на концерті “Ми разом!”, присвяченому “річниці возз’єднання Криму з Росією”, тобто російській окупації українського півострова.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.