Take a fresh look at your lifestyle.

“Відмовся від премій”: розпочалась акція чиновників на підтримку медицини

1 159

“Будь відповідальним чиновником : поділись своєю зарплатою з медиком!!!”.

Саме з таким закликом звернувся до чиновників секретар Великомостівської міської ради, свободівець Роман Кісілевич.

Секретар міської ради ініціює всеукраїнську акцію підтримки медичних працівників та галузі медицини.

“Пропонуємо всім керівникам державних органів, державних службовців, керівникам органів місцевого самоврядування, їх посадовим особам відмовитися від частини своєї заробітної плати для підтримки медицини. Починаємо з себе : 23 березня сесія Великомостівської міської ради прийняла рішення про скорочення фонду оплати праці міської ради і спрямувала ці кошти в розмірі 800 тис грн для підтримки місцевих медичних працівників та закладів!!! Покажіть приклад і Ви !!!”, – зазначив свободівець.

Зазначимо, що 23 березня Великомостівська міська рада (Львівська обл.) виділила 2 млн 84 тис на боротьбу з коронавірусом. Подібні рішення приймають і інші місцеві ради Львівщини.

Будь відповідальним чиновником! Поділися своєю зарплатою з медиком!!!

Geplaatst door Roman Kisilevych op Maandag 23 maart 2020

Варто додати, що 19 березня голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич направив повторне звернення, щоб зібрати сесію облради і виділити кошти на боротьбу з коронавірусом, однак голова ради Олександр Ганущин це ігнорує.

Львівська облрада на своїй останній сесії (12 березня) виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом, у той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.