Take a fresh look at your lifestyle.

Місцевим радам Львівщини пропонують передати кошти із премій на медицину

1 101

Сьогодні, 24 березня, секретар Великомостівської міської ради, свободівець Роман Кісілевич зареєстрував звернення до керівництва області та районів про зменшення фонду зарплати їх підрозділів і, відповідно, скерування зекономлених коштів на забезпечення потреб медичних закладів і працівників.

Про це Роман Кісілевич зазначив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Ми показали приклад, тепер слово за Ними. Цікаво, чи здатні чиновники пожертвувати своїми особистими матеріальними інтересами для забезпечення добробуту та захисту прав громадян??? Чекаємо відповідь. Лист відправляю завтра зранку!!!”, – наголосив свободівець, секретар Великомостівської міської ради.

Зазначимо, що 23 березня Великомостівська міська рада (Львівська обл.) виділила 2 млн 84 тис на боротьбу з коронавірусом. Подібні рішення приймають і інші місцеві ради Львівщини.

Секретар міської ради Роман Кісілевич ініціював всеукраїнську акцію підтримки медичних працівників та галузі медицини за рахунок економії коштів з попередньо передбачених премій для чиновників.

Львівська облрада на своїй останній сесії 12 березня виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом (фракція ВО “Свобода” єдина у повному складі за це не голосувала). У той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

19 березня голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич направив повторне звернення, щоб зібрати сесію облради і виділити кошти на боротьбу з коронавірусом, однак голова ради Олександр Ганущин це ігнорує.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.