Take a fresh look at your lifestyle.

У час коронавірусу маємо бути соціально відповідальними і допомагати медицині, – Микола Седіло

281

“Україна, як і весь світ потерпає від коронавірусу, і протидія поширенню цієї епідемії є першочерговим завданням для влади, бізнесу, і для простих громадян України. На жаль, ми виявилися не готові до таких маштабних викликів”.

Про це у коментарі зазначив депутат облради від Миколаївщини Микола Седіло.

“Наприклад, Великобританія спрямовує 39 млр доларів на підтримку найбільш вразливих категорій населення, – продовжив народний обранець, – Китай виділив понад 15 млрд доларів для мед. персоналу , мед. обладнання та засоби захисту. США з поширенням коронавірусу виділяє 8 млрд доларів на боротьбу з ним і т.д. Україна до сьогодні не виділила ніяких серйозних додаткових коштів, крім не великого за обсягом фінансування з резервного фонду Кабміну. Як наслідок , бракує елементарних масок та антисептиків, у медзакладах не вистачає відповідного спецодягу”.

Микола Седіло переконаний, що у цій ситуації не байдужим має залишатися бізнес і бути соціально відповідальним у цей не простий для України час.

Як ми уже повідомляли, депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини, підприємець Микола Седіло закупив для жителів Миколаївського району маски і до кінця цього тижня їх можна буде отримати на місцях.

Депутат також закликав і інших підприємців долучитися до підтримки місцевої медицини. “Маємо бути соціально відповідальними, бо ця відповідальність збереже здоров’я і життя наших громадян. Щодо придбаних масок, то їх можна буде отримати за наступними адресами: для жителів Розвадівської ОТГ – амбулаторія села Пісочна та Розвадів та у фапах села Верин та Крупсько; Тростянецька ОТГ – амбулаторії села Демня, Липівка, Красів та Стільсько. Роздільська селищна рада, Більченьська, Великогорожанківська, Гірська, Горішненська, Держівська, Дроговижська, Київецька, Колодрубівська, Криницька, Новосілко- Опарська, Раделицька, Рудниківська, Станківецька сільські ради – у приміщеннях фапів та амбулаторій, що знаходяться на території цих сіл; жителі Березини та Берездівців – у відповідних сільських радах”, – зазначив Микола Седіло.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.