Take a fresh look at your lifestyle.

Мер Бродів відмовився скликати сесію щодо подолання у місті епідемії коронавірусу

1 515

Міський голова Бродів Анатолій Белей вважає недоцільним скликання позачергової сесії Бродівської міської ради з приводу подолання епідемії коронавірусу.

Таку відповідь 24 березня 2020 року на своє депутатське звернення отримав голова фракції ВО «Свобода» у Бродівській міській раді Михайло Чунгін.

Свободівець 18 березня 2020 року ініціював скликання сесії з метою виділення коштів на протиепідемічні заходи та ухвалення відповідної програми.

«Міський голова Бродів вкотре продемонстрував: він недостатньо дбає про безпеку та здоров’я бродівчан. Ми проаналізували бюджет і знайшли кошти, які можна використати на боротьбу з епідемією. Зрештою, їх просто необхідно скерувати на першочергові потреби, як це зробили інші міські ради, наприклад, Червоноградська (6,9 млн грн), Великомостівська (2,84 млн грн), Бориславська (525 тис грн), Дублянська (300 тис грн) та інші», – зазначив Михайло Чунгін.

Депутат нагадав, що депутатська більшість та керівництво Бродівської міської ради не підтримали ініціативи фракції ВО «Свобода», які виклав у своєму зверненні депутат Юрій Маєвич, щодо фінансування з бюджету міста на 2020 рік важливих соціальних видатків. Зокрема, не знайшлося коштів на підтримку дитячої поліклініки, на придбання оргтехніки та комп’ютерів для Бродівської центральної районної лікарні, на придбання рентгенівської трубки для комп’ютерного томографа.

Михайло Чунгін зазначає, що міський голова лукавить, коли стверджує, що «здійснює усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території м. Броди».

«Так, виконком під тиском громадськості прийняв рішення про виділення з резервного фонду коштів, але їх недостатньо для підтримки місцевої медицини в час таких серйозних викликів. Займаються окозамилюванням, замість того, щоб вчасно провести сесію, виділити кошти в повному обсязі на придбання апаратури і засобів захисту, розробити план дій для інформування населення, підтримки соціально незахищених та інші заходи, як це зробили в інших містах. Бродівська влада не усвідомлює, що зараз найважливіше – вберегти людей в час епідемії», – наголосив свободівець.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.