Take a fresh look at your lifestyle.

Панькевич запропонував оригінальний спосіб проведення сесії Львівської облради (фото)

442

Голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич запропонував голові облради Олександру Ганущину оригінальний спосіб проведення позачергової сесії.

Відповідний допис свободівець опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

Панькевич поділився фото Хмельницької облради, яка зібралася на позачергову сесію 28 березня, щоб внести зміни до Програми центрального забезпечення медичних закладів медичним обладнанням, медикаментами для боротьби з коронавірусом.

“Два фото: верхнє- сесія Хмельницької обласної ради, під час якої розглянуте питання боротьби з короновірусом;…нижнє- пустий дворик Львівської обласної ради, сесія не скликається, зміни до бюджету на допомогу охороні здоров’я не вносяться”, – зазначив Олег Панькевич.

Сесія Хмельницької облради 28 березня у внутрішньому дворику ради

Внутрішній дворик Львівської облради

Зазначимо, що Львівська облрада на своїй останній сесії 12 березня виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом (фракція ВО “Свобода” єдина у повному складі за це не голосувала). У той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

19 березня голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич направив повторне звернення, щоб зібрати сесію облради і виділити кошти на боротьбу з коронавірусом, однак голова ради Олександр Ганущин це ігнорує.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.