Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині свободівці ініціюють сесії місцевих ради через ухвалений Закон про продаж землі

212

“В ніч на 31 березня Верховна рада України прийняла антиукраїнський закон про продаж земель сільськогосподарського призначення. В часі війни і під час обмежень, спричинених карантином, прийняття такого закону є злочином проти нації і справжнім мародерством”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова фракції ВО “Свобода” у Жовківській районній раді Богдан Юрдига.


Свободівець заявив, що зареєстрував сьогодні, 31 березня, депутатське звернення про скликання позачергової сесії районної ради.

“Як представники громади Жовківщини ми повинні висловити нашу позицію, адже Жовківська районна рада неодноразово зверталася до органів державної влади щодо неприпустимості відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення”, – наголосив Богдан Юрдига.

Відповідне звернення щодо скликання позачергової сесії Дргобицької міської ради також опублікував секретар ради, свободівець Олег Хрущ.

Звернення Богдана Юрдиги та Олега Хруща (для збільшення – клікайте)

Голова фракції ВО “Свобода” у Золочівській районній раді Андрій Леськів також підтвердив, що зареєстрував звернення щодо скликання позачергової сесії ради у зв’язку із прийняттям закону про продаж української землі.

Відповідні звернення свободівці ініціюють і в інших місцевих радах Львівщини. Інформація оновлюється.

Нагадаємо, що сьогодні, 31 березня, вночі Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за продаж української землі. “За” Проект рішення проголосували 259 народні депутати (25 “за” – нардепи від Львівщини). Голосували фракції – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос” та позафракційні.

Голова фракції ВО “Свобода” у Львівській облраді Олег Панькевич направив звернення голові облради щодо скликання позачергової сесії через ухвалений Закон про продаж української землі.

Зазначимо, що вчора, 30 березня, ВО “Свобода” разом з аграріями пікетували Верховну Раду України з вимогою не ухвалювати Закон про продаж української землі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.