Take a fresh look at your lifestyle.

Панькевич вимагає скликати сесію Львівської облради, щоб засудити продаж землі

117

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич звертається до голови облради про скликання позачергової сесії через ухвалення ВРУ антинародного закону щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

Також свободівець пропонує ухвалити рішення щодо загрози капітуляції та про фінансування заходів для подолання епідемії коронавірусу.

У зверненні фракції йдеться:

Учора, 30 березня 2020 року, Верховна Рада України ухвалила закон про так званий «ринок землі», скасувавши мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Голосування відбулося із порушенням законодавства, з нехтуванням регламенту ВРУ – подібне ми бачили 16 січня 2014 року при ухваленні «диктаторських законів» за режиму Януковича. Вважаємо, що закон, який дозволяє продаж землі сільськогосподарського призначення, є антинародним, він працюватиме в інтересах олігархів та латифундистів і завдасть величезної шкоди економіці держави та українцям.

Львівська обласна рада, яка неодноразово висловлювала свою рішучу незгоду з намірами відкрити продаж сільгоспземель, повинна сказати своє слово в цій ситуації.

Тому закликаємо Вас невідкладно скликати позачергову сесію Львівської обласної ради.

Водночас на політичному порядку денному залишається актуальним питання про створення так званої «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО, тобто виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами, тобто капітуляцію перед ворогом і продовження війни. Доки не пізно, маємо зупинити реалізацію кремлівського сценарію. Переконаний, що своє вагоме слово мають сказати місцеві ради, які є виразниками волі громад.

Також на цій позачерговій сесії пропоную розглянути вкрай важливе питання: про заходи щодо протидії поширенню епідемії коронавірусу на Львівщині, зокрема, виділити кошти на найнагальніші потреби, доручити ЛОДА розробити програму із протидії епідемії коронавірусу (або внести необхідні зміни й доповнення до чинної Комплексної програми підтримки охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки).

Це необхідно у зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації та через те, що на минулій позачерговій сесії депутати не змогли ухвалити жодного рішення.

Також пропоную рекомендувати місцевим радам Львівщини ухвалити аналогічні документи: висловити свою позицію щодо відкриття «ринку землі», стосовно намірів влади в «мінському процесі» та виділити кошти на першочергові потреби в подоланні епідемії коронавірусу.

Нагадаю, що раніше я від імені фракції ВО «Свобода» вже звертався до вас щодо скликання позачергової сесії.

Тому повторно як голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», закликаю Вас скликати позачергову сесію, на якій ухвалити рішення із цих трьох вкрай важливих питань».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.