Take a fresh look at your lifestyle.

Свободівка Савчук подала Проект Постанови щодо скасування Закону про продаж землі (відео)

2 761

Депутат українського парламенту, свободівка Оксана Савчук направила заяву до Голови Верховної Ради та зареєструвала Проект Постанови «Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Про це нардеп повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

“Наша боротьба за українську землю триває. Дякую всій команді ВО “Свобода”. Разом переможемо”, – зазначила у своєму дописі Оксана Савчук.

Нагадаємо, що сьогодні, 31 березня, вночі Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за продаж української землі. “За” Проект рішення проголосували 259 народні депутати (25 “за” – нардепи від Львівщини). Голосували фракції – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос” та позафракційні.

Голова фракції ВО “Свобода” у Львівській облраді Олег Панькевич направив звернення голові облради щодо скликання позачергової сесії через ухвалений Закон про продаж української землі. Такі ж звернення ініціюють свободівці у районних та міських радах Львівщини.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.