Take a fresh look at your lifestyle.

Українець заживе сито, але не довго: голова “Правого сектору” “подякував” нардепам

118

Голова “Правого сектору” Андрій Тарасенко написав лист-“подяки” парламентським фракціям, які 31 березня проголосували у Верховній раді за Закон про продаж землі.

Відповідне звернення Андрій Тарасенко опублікував на сторінці у Фейсбук.

Подаємо Вашій увазі повний текст:

“Сьогодні вночі Верховною Радою було прийнято багатостраждальний земельний закон. Опозиційні фракції “ЄС” та “Голос” виявили найкращі риси українського парламентаризму і солідаризувалися із більшістю задля порятунку держави від дефолту і нації від пандемії.

Найбільшої вдячності заслуговують депутати саме цих двох фракцій, адже без них неможливо було набрати необхідної кількості голосів. “Слугам народу” дякувати не личить, адже вони служать народу – це їхня робота.

Ми маємо бути вдячні найпатріотичнішому виборцю Петра Олексійовича за принципову позицію не мати нічого спільного із “зеленими”. Пропонуємо відкликати мандат депутата-зрадника Гончаренка за порушення фракційної дисципліни. Істинно, якщо раз зрадив…

На особливу подяку заслуговують львів`яни за свою непереборну любов до української пісні.

Щирі сподівання прихильників Зеленського на перемогу над усім старим, на посадку новим президентом старого, на виключно нові обличчя в уряді тощо теж заслуговують на просту людяну вдячність. Шкода, що сподівання виявилися марними.

Також на подяку заслуговує міністр Всього, що забезпечив депутатську недоторканість перекриттям урядового кварталу. Вчергове довів свою незамінність.

Завдяки злагодженій командній роботі тепер буде врятовано національну економіку, подолано пандемію, бідність і корупцію. На нас очікує довге сите життя, бурхливий розвиток фермерства і черговий кредит від МВФ.

А також, не буде розслідувано “перерозподіл” (починаючи з 2016 року) вкрадених земель і повторне масштабне пограбування тих самих 10 млн га державних сільгосп земель, використовуючи старі схеми з “фунтами” руками місцевих чиновників і посадовців Держгеокадастру.

Проте, буде легалізовано і перепродано мільйони гектарів сільгосп земель, що були у державній/комунальній власності (в основному це і були землі запасу), і що вже давно поділені між командою Сороса/Порошенка і російськими власниками найбільших агрохолдингів України. Наприклад, А.Веревський (бл. 600 тис. га), О.Бахматюк (бл. 570 тис. га), Ю.Косюк (бл. 370 тис. га), О.Кравчук (бл. 240 тис. га), Р.Ахметов і В.Новінський (по бл.123 тис. га кожний), сім’я Герег (бл. 121 тис. га), П.Порошенко (бл. 100 тис. га) тощо.

Однак, український селянин відтепер зможе продати свій шмат землі та зажити сито, вільно і по багатому. Правда, не довго”.

Нагадаємо, що 31 березня Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за продаж української землі. “За” Проект рішення проголосували 259 народні депутати (25 “за” – нардепи від Львівщини). Голосували фракції – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос” та позафракційні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.