Take a fresh look at your lifestyle.

Турківська районна рада засудила Закон про продаж української землі

149

Турківська районна рада прийняла Проєкти рішення про звернення до влади щодо ухвалення землеграбіжницького закону Зеленського-Порошенка та щодо неприпустимості здачі державних інтересів на догоду ворогові.

Про це повідомила голова Турківської районної організації ВО “Свобода” Мирослава Калинич.

“Закон, який дозволяє продаж землі сільськогосподарського призначення, є антинародним, він працюватиме в інтересах олігархів та латифундистів і завдасть величезної шкоди економіці держави та українцям. Референдуму щодо цього питання не було проведено, відтак, переконана, що місцеві ради повинні сказати своє слово в цій ситуації і Турківська районна рада це зрбила”, – наголосила Мирослава Калинич.

“Водночас на політичному порядку денному залишається актуальним питання про створення так званої «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО, – продовжила свободівка, – тобто виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами, тобто капітуляцію перед ворогом і продовження війни. Доки не пізно, маємо зупинити реалізацію кремлівського сценарію”.

Нагадаємо, що 31 березня Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за продаж української землі. “За” Проект рішення проголосували 259 народні депутати (25 “за” – нардепи від Львівщини). Голосували фракції – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос” та позафракційні. Свободівці на Львівщині ініціюють щодо цього питання скликання сесій місцевих рад.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.