Take a fresh look at your lifestyle.

У час економічної кризи, українську землю продадуть за безцінь, – Ігор Надольський

332

Депутат Миколаївської районної ради від ВО “Свобода” Ігор Надольський зазначив, що депутати свободівці у районній та міській раді зареєстрували Проєкти рішення про звернення до влади щодо ухвалення землеграбіжницького закону Зеленського-Порошенка та щодо неприпустимості здачі державних інтересів на догоду ворогові.

Ігор Надольський зазначив, що ухвалений Верховною Радою Закон 30 березня призведе до купівлі за безцінь української землі олігархами-латифундистами та іноземними банками.

“Спершу через підставних осіб вони за безцінь викуплять паї збіднілих українських селян. А з 2024 року, отримавши право збільшувати концентрацію земель до 10 тис. га в одні руки, вже не ховаючись, розділять між собою решту українських земель, зокрема тих, що перебувають у державній і комунальній власності. Українське фермерство фактично буде знищене.

Голосування показало, що до відвертих ворогів України з ОПЗЖ в цьому парламенті долучилися ще 259 зрадників та мародерів”, – наголосив Ігор Надольський.

У зверненні щодо неприпустимості здачі державних інтересів на догоду ворогові йдеться, що нові мінські домовленості, які оприлюднив глава Офісу Президента України Андрій Єрмак, – це державна зрада і капітуляція перед агресором.

Створення «Консультативної ради» і введення в неї представників ОРДЛО означає виконання ключової вимоги Путіна – прямих переговорів з терористами, тобто це реалізація московського сценарію «Росія не агресор, в Україні – громадянський конфлікт». Незаконні терористичні угруповання на рівні з представниками Української держави стають учасниками переговорного процесу, а Росія, яку відповідно до українського законодавства визнано агресором, стає своєрідним арбітром, посередником на рівні з Німеччиною та Францією.

“Ухвалення вказаного рішення фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Москви. Такий «мирний план» означає капітуляцію перед ворогом і продовження російсько-української війни”, – наголосив свободівець.

Нагадаємо, що 31 березня Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за продаж української землі. “За” Проект рішення проголосували 259 народні депутати (25 “за” – нардепи від Львівщини). Голосували фракції – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос” та позафракційні. Свободівці на Львівщині ініціюють щодо цього питання скликання сесій місцевих рад.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.