Take a fresh look at your lifestyle.

Іван Вакарчук своєю працею був добрим прикладом для студентів, – Микола Седіло

84

Сьогодні, 4 квітня, на 73 р. життя відійшов у вічність Іван Вакарчук – колишній ректор Львівського національного університету імені Івана Франка та колишній міністр освіти.

Депутат Львівської облради від Миколаївщини Микола Седіло висловив співчуття родині, друзям, науковій та громадській спільності з приводу цієї сумної новини.

“Пам’ять повертає вдячні спогади з навчання на юридичному факультеті Франкового університету, коли його ректором був Іван Олександрович. Без сумніву, теперішній високий рівень Львівського університету – це найперше заслуга Івана Вакарчука. Професор своєю працею був добрим прикладом для студентів.

В час перебування на міністерській посаді, п. Іван впровадив Зовнішнє незалежне оцінювання (2007 р.), яке і до сьогодні дає надію учням на чесний вступ у вищі навчальні заклади. Безперечно, у ці дні всі студенти Франкового університету із вдячністю схиляють голову перед Іваном Вакарчуком. Вічная пам’ять і Царство Небесне!”, – зазначив Микола Седіло.

Довідка.

Іван Вакарчук – видатний український фізик та громадський діяч.

З 1990 до 2013 був ректором ЛНУ, три роки – з 2007 до 2010 – очолював Міністерство освіти. За його каденції відбулися серйозні реформи вищої освіти в Україні.

Зазначимо, що Святослав Вакарчук також прокоментував смерть батька в соцмережах.

“Сьогодні не стало мого найближчого друга. Людини, яка відчувала, розуміла, і знала мене краще, ніж будь-хто на цій Землі. Не стало люблячого чоловіка і батька, і дідуся… Дякую тобі, тато… люблю тебе, і завжди буду любити…”, – написав Святослав Вакарчук.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.