Take a fresh look at your lifestyle.

Під Миколаєвом створили вибухонебезпечну зону (фото)

506

Акціонарне товариство “Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій” на Розвадівському родовищі пісків поблизу м. Миколаєва встановило таблички “Увага! Вибухонебезпечна зона. Вибухові роботи проводяться з 12.00 до 17.00”.

Таблички встановлені за 200 м до найближчих будинків жителів м. Миколаєва та за 50 м до земельних ділянок, які роздали учасникам війни.

Зазначимо, що на початку цього року Головне управління Держпраці у Львівській області та Державна служба геології та надр України погодила “Миколаїв-Львівському комбінату будівельних конструкцій” проект гірничого відводу для розробки родовища пісків площею 9,48 га.

Свободівець Михайло Галущак у коментарі зазначив: “Місцевими надрами повинні розпоряджатися місцеві громади, а не чиновники у Києві – Верховна Рада краще б за це проголосувала, а не за Закон про продаж української землі. Ця “вибухонебезпечна зона” під кар’єр – недалеко від житлових будинків і зовсім у притул до земельних ділянок, які були роздані учасникам війни – це так влада “дякує” нашим захисникам. Миколаївська районна і міська ради на своїх сесіях мають розглянути питання про діяльність цього кар’єру, який розташований так близько до нашого міста. Ці кар’єри нищать Миколаїв!”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.