Take a fresh look at your lifestyle.

Боротьба з коронавірусом: мати вигулювала дитину у візку на даху будинку (фото)

82

У соцмережах опублікували фото, як мати вигулювала свою дитину на даху будинку.

Нагадаємо, що з 6 квітня в Україні посилили карантинні обмеження, поки що до 24 квітня.

Заборонено перебувати у громадських місцяхбез маски чи респіратора, у тому числі й саморобних. Також при собі необхідно мати документи, що посвідчують особу.

Заборонено також гуляти більше, ніж по двоє, крім службової необхідності та супроводу дітей до 14 років. Таким дітям також не можна перебувати в громадських місцях без супроводу батьків чи опікунів.

Парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові і прибережні зони заборонили відвідувати взагалі, водночас гуляти там із домашніми тваринами можна, але наодинці. Також не можна бути на спортивних та дитячих майданчиках.

Школярам і надалі продовжили карантин, утім сьогодні о 10:00 стартує дистанційне навчання на всеукраїнських телеканалах.

Як і раніше, по всій Україні заборонені масові заходи, робота закладів харчування, ТРЦ, фітнес-центрів, непродуктових магазинів тощо. Водночас дозволено працювати продуктовим магазинам, АЗС, магазинам сільськогосподарської техніки, ветеринарним, зоомагазинам, банкам, ломбардам. Закладам харчування та магазинам продуктової техніки дозволили працювати на доставку.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.