Take a fresh look at your lifestyle.

Золочівська райрада не віддала кошти з премій на боротьбу з коронавірусом

1 853

Сьогодні, 8 квітня, Золочівська районна рада на своїй позачерговій сесії відмовилась скоротити свої видатки на 500 тис грн і передати їх на боротьбу з коронавірусом (загалом на премії для 13 працівників районної ради у бюджеті передбачено більше 1 млн грн).

Депутат Золочівської районної ради, свободівка Леся Чіпак пропонувала передати 500 тис грн з премій на закупівлю медичного обладнання для Золочівської районної лікарні та речей першої необхідності для медиків, а саме: захисних костюмів, масок, рукавичок, антисептиків та інших речей.

У той же час, депутати районної ради виділили 200 тис грн на видатки за оплату друкованих матеріалів в засобах масової інформації.

Варто додати, що голова Золочівської районної ради Олег Банах у своїй декларації вказав, що за минулий рік отримав зарплату 488 тис 796 грн.

Проект рішення про виділення 200 тис грн на видатки за оплату друкованих матеріалів в засобах масової інформації.

Зазначимо. що на Львівщині вже є приклади, коли місцеві ради відмовляються від премій своєму апарату і скеровують ці кошти на боротьбу з коронавірусом. Мер Івано-Франківська, свободівець Руслан Марцінків переказав свою місячну зарплату на потреби медицини у місті.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.