Take a fresh look at your lifestyle.

Боротьба з коронавірусом: стало відомо, де на Львівщині встановили блокпости

3 168

Від сьогодні, 9 квітня, у Львівській області запрацювали спеціальні блокпости на дорогах області. Тут подорожуючим вимірюють температуру та перевіряють їх на ознаки захворювання на коронавірус.

Про це повідомляє сайт “Твоє місто”.

Заступник голови ЛОДА Тарас Грень зазначив, що зранку запрацювали блокпости у Золочівському, Бродівському та Стрийському районах – тут вони готові на 98%. Вчасно не запрацювали блокпости у Радехівському районі, каже Тарас Грень, але ситуація виправляється. Частково запрацювали блокпости у Сокальському районі, вони мають розпочати роботу протягом кількох годин. У Жидачівському районі нараз не працює жоден блокпост, але це мають виправити до 20:00 щонайбільше, каже Тарас Грень. У Турківському районі працює блокпост, що на повороті дороги на Ужгород.

«На трасі Київ – Чоп не спрацьовано взагалі. Зараз це вирішується», – каже Тарас Грень.

Відповідальними за роботу блокпостів, додає він, є районні адміністрації. Загалом роботу регламентує наказ головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

«На кожному блокпосту є не менше трьох людей – залежить від завантаженості дороги, який там рух. Це обов’язково медик, поліцейський та працівник ДСНС. Інші служби будуть залучатись за необхідності. За два дні ми повністю промоніторимо трафік і зможемо внести корективи», – розповідає Тарас Грень.

Представники різних служб чергують за своїми посадовими інструкціями, але всі вони завжди є на блокпосту, де облаштовано намет, каже Тарас Грень. Забезпечення їх водою і харчуванням узгоджують районні адміністрації.

«Деякі блокпости розташовані біля придорожних закладів харчування, там можна скористатись туалетом також. Питання біотуалетів вирішується. Скористатись ними можуть також подорожуючі», – говорить посадовець.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.