Take a fresh look at your lifestyle.

Ганущин замість того, щоб боротися з коронавірусом – розсилає незаконні sms-ки (фото), – депутат

3 922

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин незаконно використовує апарат облради та бюджетні кошти.

Про це заявляє голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич.

Як зазначає свободівець, нещодавно кілька осіб, серед яких голови сільських рад, депутати місцевих рад, керівники районних комунальних закладів, члени дільничних комісій, повідомили, що на їхні мобільні телефони надійшло повідомлення із посиланням на статтю під назвою «ВО «Свобода» – на службі у «зелених»?». Раніше ці ж люди регулярно отримували на свої номери розсилку прес-релізів Львівської обласної ради.

Отримані людьми смс

«Матеріал, який поширили в такий спосіб – це «джинса», спрямована на дискредитацію ВО «Свобода» та її членства. Оскільки для розсилки використано ту ж саму базу адресатів, що й для повідомлень Львівської обласної ради, є підстави вважати, що до цього причетне керівництво облради», – зазначає Олег Панькевич.

За словами депутата, найбільше обурює факт, що керівництво облради використовує з приватною метою підлеглих та витрачає бюджетні кошти на сумнівні телефонні розсилки.

«У такий відповідальний період обласна рада не працює, на наші звернення про скликання позачергової сесії з важливих питань немає реакції. Водночас дуже прикро, що в той час, коли люди жертвують власні заощадження на боротьбу з епідемією, підтримують воїнів на передовій, Олександр Ганущин витрачає бюджетні кошти на сумнівні телефонні розсилки. Зауважу, що ця обласна рада найдорожче обходиться платникам податків – вартість її утримання зросла з 2016 до 2020 року з 21 млн грн до 80 млн грн. Куди йдуть ці гроші? Як бачимо, частина – на облрадівський спам, що є зловживанням владою», – наголошує Олег Панькевич.

Отримані людьми смс

Зазначимо, що 19 березня голова фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді Олег Панькевич направив повторне звернення, щоб зібрати сесію облради і виділити кошти на боротьбу з коронавірусом, однак голова ради Олександр Ганущин це ігнорує.

Львівська облрада на своїй останній сесії 12 березня виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом (фракція ВО “Свобода” єдина у повному складі за це не голосувала). У той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.