Take a fresh look at your lifestyle.

Громади обурені запланованою ліквідацією районів, – Панькевич

184

9 квітня 2020 року на сесії Бродівської районної ради з ініціативи фракції ВО «Свобода» розглянули питання про збереження Бродівського району (округу) в адміністративно-територіальному устрої Львівської області.

Депутати підтримали звернення до центральних органів влади, до Львівської облради та облдержадміністрації про збереження району.

Голова фракції ВО «Свобода» в Бродівській районній раді Володимир Чехут наголосив, що запропоноване реформою «укрупнення» районів недоцільне й передчасне, а ліквідація зокрема Бродівського району призведе до погіршення рівня життя його мешканців. Він розкритикував позицію голови Львівської обласної ради, який водночас є депутатом від Бродівщини, Олександра Ганущина та народного депутата від Бродівщини Михайла Бондара, які не підтримують вимогу громад про збереження району.

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Олег Панькевич, який брав участь в сесії райради, у своєму виступі зазначив, що громади обурені запланованою ліквідацією районів та іншими заходами із так званої децентралізації, які пропонує влада.

«Обурені люди вийшли на майдан під облдержадміністрацію, але чиновники не захотіли почути їхні вимоги. Так само проігнорувала громади більшість обласної ради та її керівництво – ми неодноразово наполягали на ухваленні рішення з питання децентралізації, на скликанні позачергової сесії, але нас не чули. І зараз, під прикриттям карантину, влада вирішила швидко протягнути «реформу», як їй вигідно. Але так не повинно бути. І першими протестувати проти такого свавілля й обстоювати права громад мають представницькі органи, місцеві ради», – наголосив Олег Панькевич.

Депутат районної ради від ВО «Свобода» Леонід Буна закликав районну раду підтримати звернення до центральних органів влади, до Львівської облради та облдержадміністрації щодо збереження району, а також звернутися за підтримкою до голови облради Олександра Ганущина і народного депутата Михайла Бондара.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.