Take a fresh look at your lifestyle.

Ганущин за бюджетні кошти їздив у Київ, де був на суді головного “тюремника” Львівщини

487

У березні 2020 р. голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин взяв платне відрядження у Київ, де відбувся суд щодо обрання запобіжного заходу депутату облради від БПП, екс-керівнику обласної пенетенціарної служби Михайлові Дзюдзю.

Про це повідомляє Фейсбук-спільнота “Броди за лаштунками”.

Зазначимо, що 11 березня, СБУта НАБУ за підтримки управління внутрішньої безпеки Мін’юсту затримали начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, депутата Львівської облради Михайла Дзюдзя на хабарі 1000 доларів від підлеглого.

25 березня у Києві слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід Михайлу Дзюдзю у вигляді застави у 630 600 грн.

У той же день Дзюдзя зголосилися взяти на поруки нардеп з фракції “Європейська солідарність” Андрій Лопушанський  та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Інформаційне агенство “Варіанти” повідомило, що в березні Олександру Ганущину нарахували 46 тис грн зарплати, з яких на відрядження виплачено понад 5 тис грн.

Зазначимо, що у березні голова облради Олександр Ганущин ігнорує ініціативу щодо скликання сесії облради для виділення додаткових коштів для боротьби з коронавірусом на Львівщині.

12 березня Львівська облрада на своїй останній сесії виділила 35 млн грн на премії для чиновників обласної адміністрації і всього 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом (фракція ВО “Свобода” єдина у повному складі за це не голосувала). У той же час Закарпатська обласна рада виділила 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.