Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові лікарі змушують забирати додому невиліковних та агресивних хворих

8 292

Під приводом карантинних заходів Львівський психоневрологічний диспансер змушує забирати додому родичів, у тому числі невиліковних, агресивних, небезпечних для оточуючих.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук зазначив львів’янин, історик Микола Мельник

“Як і більшість моїх друзів і знайомих, я підтримував діяльність Ulana Suprun (Уляна Супрун) у МОЗ. Боротьбу зі схемами, структурні реформи. Однак є одна річ, про яку довго та вперто говорив Семён Глузман. Закриття психоневрологічних диспансерів.

Один з моїх хороших друзів стикнувся з цією проблемою особисто. Під приводом карантинних заходів Львівський психоневрологічний диспансер змушує забирати додому родичів, у тому числі невиліковних, агресивних, небезпечних для оточуючих.

Чесно кажучи, важко зрозуміти, для чого це робиться. Такі заклади не ліквідовували навіть у важкі 90-ті роки. Для чого робити це саме зараз? Економія бюджетних коштів? Прагнення захопити нерухомість у хорошому районі? Я не можу цього зрозуміти”, – зазначив Микола Мельник.

Зазначимо, що “Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер” є комунальним закладом Львівської обласної ради.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.