Take a fresh look at your lifestyle.

Як на Львівщині чиновники Порошенка “служать” Зеленському

2 731

Вже, фактично, добігає рік від знаменитої фрази голови Львівської обласної ради від Блоку Петра Порошенка Олександра Ганущина, що “Львівщина 100% залишається в опозиції до Зеленського”.

Та слова – словами, а час розставляє все на свої місця. Маємо те, що, до прикладу, на Львівщині керівництво районних державних адміністрацій часів президенства Петра Порошенка – тепер вже представляють політику президента Володимира Зеленського, а частина керівників області часів голови ОДА Олега Синютки – взагалі переїхали до Києва в Уряд Зе.

Як зберегли свої посади представники політики Порошенка у “зеленій команді” на Львівщині і як цю владу доповнили чиновниками часів режиму Януковича, пропонуємо розглянути:

Бродівська РДА: теперішня голова РДА Оксана Прокопець – працювала першим заступником голови Бродівської РДА у часи режиму Януковича;

Буська РДА: заступник голови РДА Євген Кичурчак – працював заступник голови Буської РДА у часи режиму Януковича;

Жовківська РДА: перший заступник голови Любов Донець – до того обіймала цю ж посаду в часи Порошенка;

Золочівська РДА: перший заступник голови РДА Ігор Нижник – до того обіймав цю ж посаду в часи режиму Януковича та в часи Порошенка;

Перемишлянська РДА: голова РДА Богдан Гуменюк – до того був першим заступником голови РДА в часи Порошенка.

Заступник голови РДА Іван Шалапський – до того обіймав цю ж посаду в часи Порошенка;

Стрийська РДА: голова РДА Любомир Кащук – до того працював перший заступник голови РДА в часи Порошенка;

Сколівська РДА: голова РДА Богдан Янко – до того також був головою Сколівської РДА в часи Порошенка;

Старосамбірська РДА: перший заступник голови РДА Руслан Пупа – до того працював на цій же посаді в часи Порошенка.

Як керівництво області часів Порошенка переїхало в Уряд Зе:

Директорку департаменту освіти Львівської ОДА часів Порошенка Любомиру Мандзій – призначили т.в.о. міністра освіти і науки України в Уряді Зе;

Екс-першого заступника голови Львівської ОДА Олега Синютки Ростислава Замлинського – призначили першим заступником міністра з питань реінтеграції та тимчасово окупованих територій в Уряді Зе;

Директорку департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА часів Порошенка Ірину Микичак – призначили заступником міністра охорони здоров’я в Уряді Зе.

Нагадаємо, що 31 березня Верховна Рада України у другому читанні проголосувала за продаж української землі. “За” Проект рішення проголосували 259 народні депутати (25 “за” – нардепи від Львівщини). Голосували фракції – “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос” та позафракційні.

Варто додати, що це не перше спільне голосування “Європейської солідарності” із “Слугами народу”. 12 грудня 2019 р. вказані фракції (220 і 23 голоси відповідно) разом з “ОПЗЖ” (34 голоси) та іншими нардепами проголосували за продовження дії Закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих району Донецької та Луганської областей.

Результати вказаного голосування

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.