Take a fresh look at your lifestyle.

Екстрена медицина під загрозою: у Червонограді вимагають сесії облради

755

Депутат Червоноградської міської ради від ВО “Свобода” Ірина Вовків звернулась до керівництва Львівської обласної ради щодо негайної допомоги місцевій екстреній медицині.

Звернення прозвучало під час міської сесії Червонограда.

“Сьогодні на передовій у боротьбі з пандемією стоять медики, зокрема працівники екстреної допомоги. У скрутному фінансовому становищі знаходяться лікарі з червоноградської швидкої допомоги, що обслуговують і частину Сокальського та Радехівського районів.

Допомогти з міського бюджету їм не можна, адже екстрена допомога не підпорядковується місту, а області.

У медиків недостатньо засобів індувідуального захисту (захисних костюмів, масок,  окулярів). Окрім, цього більшість приміщень екстреної допомоги  знаходиться у незадовільному стані . І така ситуація не лише в Червонограді, а по інших районах,  містах області.

Волонтери, небайдужі підприємці, місцеві депутати  допомагають медикам за власний кошт. Але цього не достатньо”, – зазначила Ірина Вовків.

У зверненні свободівка просить негайно скликати позачергову сесію Львівської  обласної ради, на якій передбачити додаткові кошти для установ екстреної медичної допомоги на закупівлю засобів індувідуального захисту та ремонту приміщень.

Зазначено, що напередодні свободівці відвідали  приміщення екстреної допомоги та передали медикам одинадцять захисних костюмів. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.