Take a fresh look at your lifestyle.

Молитва на Страсну п’ятницю, яка об’єднує всіх людей

81

Страсна п’ятниця 2020 припадає на 17 квітня. Сьогодні потрібно читати обов’язкову молитву на Страсну п’ятницю.

Про це повідомляє сайт “Clutch”

Страсна п’ятниця — це день скорботи. Сьогодні прийнято згадувати останній день з життя Христа. Саме у п’ятницю Ісус Хритсос був розп’ятий і проткнути списом. Сьогодні прийнято сумувати про Сина Господа, воспоминать зняття його з Хреста і поховання в печері.

Приймати їжу не можна протягом всього дня. Потрібно голодувати. Навіть пити воду не можна. Трапезувати можна буде тільки черствим хлібом і сирою водою, і то тільки після того, як в храм винесуть плащаницю. А до цього моменту — суворий голод.

Не Можна веселитися і розважатися як би то не було.

В Страсну п’ятницю не можна працювати. Будь-яка фізична праця заборонена. Бажано, взагалі нічого не робити. Єдине, що не забороняється — пекти паски (паски) до Великодня.

Молитва за єдність на Страсну п’ятницю:

Великий і Всемогутній Отець Небесний, почуй молитву раба Божого (ім’я) в цей святий день. Прошу Тебе, Господи, послати на землю Святого Духа, який зміг би об’єднати всіх людей. Допоможи нам усім, Всевишній, забути всі минулі неприємності, відкласти в сторону всі засудження і незалежно від релігійних переконань зрозуміти і пробачити один одного. Навчи нас, Господи, працювати разом на благо процвітаючого суспільства. Нехай не завадять нам у цьому національності і раси. Дозволь нам змогу перетворити наш світ в процвітаючий. Об’єднай, всемогутній Господь, що нас всіх в особливості християн. Зроби так, щоб стали ми єдині, як ті соратники Ісуса Христа, які зібралися разом з ним на Вечері Господньої. Прошу тільки про одне, щоб ми могли працювати старанно, щиро молитися, жити щасливо в любові та мирі. Амінь.


Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.