Take a fresh look at your lifestyle.

“Благаємо Вас…”: львівські лікарі зробили зворушливе звернення (фото)

307

Медики Львівської обласної інфекційної лікарні, які сьогодні борються за життя хворих із COVID-19, звернулися до львів’ян із закликом залишатися вдома, дотримуватися карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу.

Про це повідомляє сайт “Твоє місто”.

За словами заступника головного лікаря медзакладу Ігоря Берника, 18 квітня із лікарні виписали з одужанням від Covid-19 трьох пацієнтів, серед яких один медпрацівник. То ж на лікуванні зараз перебувають десятеро медиків. 

На жаль, за ніч померли двоє пацієнтів – 59-річна жінка і 80-річний чоловік із підтвердженим діагнозом. В обох хворих були двостороння пневмонія і супутні захворювання. Вони були переведені в обласну інфекційну лікарню з інших медзакладів.

Також вночі помер 64-річний пацієнт із підозрою на COVID-19, який мав важкі захворювання дихальної, серцево-судинної систем, ускладнення з боку нирок та інших органів та систем.

У лікарні перебувають 89 хворих, 59 з підтвердженим діагнозом Covid-19. Стан хворих у відділеннях середньої тяжкості, у 15-ти тяжкий. У реанімацію із одного з відділень переведено двоє хворих із Covid-19. Стан пацієнтів важкий.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.