Take a fresh look at your lifestyle.

Бродівщина прийме міри у зв’язку з виявленням коронавірусу у сусідньому районі

3 118

На Бродівщині посилять протиепідемічні заходи у зв’язку з виявленням випадків зараження коронавірусом у сусідньому районі.

Про це повідомили в Бродівській районній раді у відповідь на звернення депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Ольги Шайдулліної.

У зверненні депутатки йшлося, що в Радивилові Рівненської області, що за сім кілометрів від Бродів, лабораторно підтверджено випадки зараження коронавірусом.

«Це викликає тривогу, оскільки Радивилів практично поруч із Бродами, між цими містами й районами дуже тісні контакти, а тому цілком ймовірно, що мешканці Бродівщини контактували із зараженими особами», – наголосила Ольга Шайдулліна і закликала владу вжити необхідних заходів, щоб попередити поширення вірусу в м. Бродах та на Бродівщині.   

Як повідомив депутатці голова районної ради, на засіданні районного оперативного штабу прийнято рішення звернутися до командирів військових частин А-0508, А-2595, керівництва ТзОВ «Об’єднана мода України», ТзОВ «Електроконтакт Україна» про відправлення на двотижневу самоізоляцію всіх військовослужбовців та працівників вищевказаних підприємств, які проживають на території міста Радивилів та Радивилівського району. Також влада Бродівщини звернулася до Радивилівської районної державної адміністрації з проханням інформувати начальника Бродівського районного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації або голову районної державної адміністрації у разі, якщо мешканці Бродівського району контактували з особами, в яких підтверджено зараження короновірусом.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.