Take a fresh look at your lifestyle.

Росіянам “однозначно пздц”, – політолог прокоментував падіння цін на нафту

2 773

“Що не день то прекрасні чуда нам творить Covid – 19. Нафта вже мінус. Тобто менше, ніж в 1862р, коли барель вартував 2,5$. Радує, що США, і не тільки, заповнюють усі свої резервуари нафтою. Такі ”стабілізаційні” фонди ще довго утримуватимуть дешеву ціну на нафту в світі”.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив політолог, народний депутат України 7 скликання від ВО “Свобода” Андрій Міщенко.

“А, що це означає?, – продовжив свободівець, – А те, що братушкам не буде за, що і щєй пахлєбать. 🙂 Україні б цей рік протриматись, бо в агонії вони можуть поперти туди де є сільодка, картошка і бухлішка”.

Андрій Міщенко підсумовує, що в перспективі росіянам буде важко: “Однак в перспективі їм однозначно пздц”.

Свободівець додає: “Виглядає, що швидше, ніж нам. Правда, залишки їхнього світу максимально затримаються в Україні та Білорусі. Але й це вже справа часу, скільки б х@хло-рагуле-малароси не чіплялись за москізик чи їхню бісівську держструктуру РПЦ. Все стає на свої місця”.

Андрій Міщенко пошкодував, що не має достатньо грошей, щоб “скуповував приміщення в Києві для майбутніх посольств держав, що постануть на місці Московії. Комусь би здавав в оренду за гроші, а комусь і безоплатно – в знак поваги до народу, котрий найбільше доклався до розвалу ерефії”.

Зазначимо, що спотові ціни на російський сорт нафти Urals тимчасово опустилися до відємних значень в Європі після того, як травневі ф’ючерси на нафту WTI впали на 300% і опустилися до позначки мінус 40 доларів за барель.

На Великодні свята ціни на американську нафту вперше за 20 років упали нижче 15 доларів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.