Take a fresh look at your lifestyle.

Бродівська влада не пішла на поступки малим підприємцям у час карантину

1 789

23 квітня 2020 року на сесії Бродівської міської ради депутат від ВО «Свобода» Володимир Шинькар виступив із пропозицією про звільнення від єдиного податку фізичних осіб-підприємців першої та другої групи на час дії карантину. Однак ініціатива свободівця не була підтримана більшістю мера Анатолія Белея.

За словами депутата, за чинним законодавством такі рішення належать до повноважень місцевого самоврядування, і чимало міських рад встановили пільги, щоб підтримати малий бізнес.

«Вважаю, ми не можемо залишатися осторонь та повинні протягнути руку допомоги бродівським підприємцям, які через карантин вимушені призупинити свою діяльність. Бізнес залишився без доходів і попри це сплачує чималі податки за себе та найманих працівників.

Згідно із Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, місцеві органи самоврядування можуть ухвалювати рішення про зменшення або скасування ставок єдиного податку для першої й другої груп фізичних осіб-підприємців, чия діяльність заборонена постановою Кабміну від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на весь термін дії карантину», – зазначив Володимир Шинькар.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.