Take a fresh look at your lifestyle.

Дякуємо мужнім ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, – Микола Седіло

81

Сьогодні, 26 квітня, Україна вшановує чергову річницю Чорнобильської трагедії.

З цієї нагоди депутат Львівської обласної ради від Миколаївщини Микола Седіло висловив співчуття українцям, які постраждали від трагедії та подякував тим, які брали участь у її ліквідації, серед яких були і жителі Миколаївського району.

“Вибух на Чорнобильській АЕС забруднив радіонуклідами 2 тис 300 населених пунктів, на території яких проживало близько 2 млн 500 тис людей. Медики і досі не можу встановити точної кількості жертв, але прямі й опосередковані людські втрати, кількість тих, хто помер чи став інвалідом, вимірюється у сотні тисяч. Важко оцінити наслідки вибуху для екології нашої Землі.

Згадуючи сьогодні ті трагічні події, висловлюю глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які ризикуючи своїм життям рятували життя інших. Загалом, боролися з вогнем і розчищали завали понад 600 тисяч осіб, серед яких були і жителі Миколаївського району. Схиляю голову перед тими, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю”, – зазначив Микола Седіло. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.